654L6253I3T
Mfr.Part #
654L6253I3T
Description
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Mounting Type :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
654P/L
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency :
62.5MHz
Current - Supply (Max) :
65mA