654L34945C3T
Mfr.Part #
654L34945C3T
Description
XTAL OSC XO 349.4000MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Max) :
65mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
654P/L
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Factory Lead Time :
14 Weeks
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency :
349.4MHz