654L30005C3T
Mfr.Part #
654L30005C3T
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
65mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Series :
654P/L
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
300MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Factory Lead Time :
14 Weeks
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA