654L20483I2T
Mfr.Part #
654L20483I2T
Description
XTAL OSC XO 204.8000MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
65mA
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency :
204.8MHz
Base Resonator :
Crystal
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA