654L14853C2T
Mfr.Part #
654L14853C2T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Series :
654P/L
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
14 Weeks
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency :
148.5MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
65mA
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm