654L12503C2T
Mfr.Part #
654L12503C2T
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
JESD-609 Code :
e4
Current - Supply (Disable) (Max) :
20μA
Fall Time-Max :
0.4ns
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Frequency :
125MHz
Supply Voltage :
2.5V
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Base Resonator :
Crystal
Published :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Series :
654L
Type :
XO (Standard)
Rise Time-Max :
0.4ns
Current - Supply (Max) :
23mA Typ
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
2.5V
Factory Lead Time :
14 Weeks
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Surface Mount :
yes
Output :
LVDS
Frequency :
125MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm