654E12504C3T
Mfr.Part #
654E12504C3T
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
125MHz
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±30ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Voltage - Supply :
3.3V