653V31255I3T
Mfr.Part #
653V31255I3T
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
0.7ns
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Supply Voltage :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
66mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency :
312.5MHz
Base Resonator :
Crystal
Operating Frequency :
312.5MHz
Function :
Enable/Disable
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm