653V14855I2T
Mfr.Part #
653V14855I2T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
66mA
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Frequency :
148.5MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm