653V14853C3T
Mfr.Part #
653V14853C3T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
148.5MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
66mA