653V13306C3T
Mfr.Part #
653V13306C3T
Description
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Frequency :
133MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Max) :
66mA
Voltage - Supply :
3.3V