653V13303C3T
Mfr.Part #
653V13303C3T
Description
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
133MHz
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Enable/Disable
Factory Lead Time :
14 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±50ppm
Current - Supply (Max) :
66mA
Voltage - Supply :
3.3V