653L7776A3T
Mfr.Part #
653L7776A3T
Description
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Current - Supply (Max) :
66mA
Fall Time-Max :
0.7ns
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Rise Time-Max :
0.7ns
Surface Mount :
yes
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
77.76MHz