653L14856C3T
Mfr.Part #
653L14856C3T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
148.5MHz
Operating Frequency :
148.5MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Symmetry-Max :
55/45%
Output :
LVDS
JESD-609 Code :
e4
Current - Supply (Max) :
66mA
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C