653E15365I3T
Mfr.Part #
653E15365I3T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
153.6MHz
Frequency :
153.6MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current - Supply (Max) :
88mA
Function :
Enable/Disable
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V