653E15002I3T
Mfr.Part #
653E15002I3T
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
JESD-609 Code :
e4
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±100ppm
Operating Frequency :
150MHz
Function :
Enable/Disable
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Fall Time-Max :
0.7ns
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Supply (Max) :
88mA
Supply Voltage :
3.3V
Type :
XO (Standard)
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Frequency :
150MHz
Base Resonator :
Crystal
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Symmetry-Max :
55/45%
Factory Lead Time :
14 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm