653E14856A3T
Mfr.Part #
653E14856A3T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Supply Voltage :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
148.5MHz
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Output :
LVPECL
Function :
Enable/Disable
Rise Time-Max :
0.7ns
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Fall Time-Max :
0.7ns
Type :
XO (Standard)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
148.5MHz
Symmetry-Max :
55/45%