638P12502I3T
Mfr.Part #
638P12502I3T
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Rise Time-Max :
Enable/Disable
Output :
LVPECL
6-SMD, No Lead
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
125MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Frequency :
125MHz
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Base Resonator :
Crystal
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Voltage - Supply :
3.3V