637P21253I3T
Mfr.Part #
637P21253I3T
Description
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Frequency :
212.5MHz
Symmetry-Max :
55/45%
14 Weeks
Published :
Operating Frequency :
212.5MHz
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Supply Voltage :
3.3V
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency Stability :
±50ppm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
88mA