637P21252I3T
Mfr.Part #
637P21252I3T
Description
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Current - Supply (Max) :
88mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Surface Mount :
yes
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
212.5MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
212.5MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm