637P16006A2T
Mfr.Part #
637P16006A2T
Description
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Max) :
88mA
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Frequency :
160MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm