637E7425C2T
Mfr.Part #
637E7425C2T
Description
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
Output :
LVPECL
Current - Supply (Max) :
88mA
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
74.25MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C