637E18753C3T
Mfr.Part #
637E18753C3T
Description
XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
Current - Supply (Max) :
88mA
Frequency :
187.5MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Base Resonator :
Crystal
Output :
LVPECL
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
3.3V