634V2504I2T
Mfr.Part #
634V2504I2T
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Supply Voltage :
2.5V
Rise Time-Max :
0.5ns
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Voltage - Supply :
2.5V
Series :
634P/L
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
25MHz
Surface Mount :
yes
Fall Time-Max :
0.5ns
Current - Supply (Max) :
65mA
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Operating Frequency :
25MHz