634V15364I3T
Mfr.Part #
634V15364I3T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Base Resonator :
Crystal
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
ROHS3 Compliant
Surface Mount :
yes
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Tape and Reel (TR)
Rise Time-Max :
0.5ns
Output :
LVDS
Current - Supply (Max) :
65mA
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
153.6MHz
Operating Frequency :
153.6MHz
Series :
634P/L
Frequency Stability :
±30ppm
Fall Time-Max :
0.5ns
Voltage - Supply :
3.3V
Supply Voltage :
3.3V
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm