634P2503C2T
Mfr.Part #
634P2503C2T
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Max) :
88mA
Frequency Stability :
±50ppm
Fall Time-Max :
0.6ns
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency :
25MHz
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Base Resonator :
Crystal
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Supply Voltage :
2.5V
Series :
634P/L
Operating Frequency :
25MHz
Function :
Enable/Disable
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Rise Time-Max :
0.6ns
Output :
LVPECL
Voltage - Supply :
2.5V
Surface Mount :
yes
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA