634P15363C3T
Mfr.Part #
634P15363C3T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Current - Supply (Max) :
88mA
Frequency :
153.6MHz
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Output :
LVPECL
Series :
634P/L
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm