634L6253I3T
Mfr.Part #
634L6253I3T
Description
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD
Output :
LVDS
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Surface Mount :
yes
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Series :
634P/L
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Supply Voltage :
3.3V
Rise Time-Max :
10ns
Frequency Stability :
±50ppm
Fall Time-Max :
10ns
Frequency :
62.5MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Current - Supply (Max) :
65mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Voltage - Supply :
3.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Frequency :
62.5MHz
Symmetry-Max :
55/45%