634L30004I3T
Mfr.Part #
634L30004I3T
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Base Resonator :
Crystal
Enable/Disable
Operating Frequency :
300MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Rise Time-Max :
10ns
Voltage - Supply :
3.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Fall Time-Max :
10ns
Output :
LVDS
Factory Lead Time :
14 Weeks
Supply Voltage :
3.3V
Surface Mount :
yes
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency :
300MHz
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Frequency Stability :
±30ppm
Current - Supply (Max) :
65mA