634E2505C2T
Mfr.Part #
634E2505C2T
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Factory Lead Time :
14 Weeks
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Frequency :
25MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C