634E2503C3T
Mfr.Part #
634E2503C3T
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Series :
634P/L
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Type :
XO (Standard)
Base Resonator :
Crystal
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency Stability :
±50ppm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
LVPECL
Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C