634E25003C3T
Mfr.Part #
634E25003C3T
Description
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Output :
LVPECL
Frequency :
250MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Series :
634P/L
Current - Supply (Max) :
88mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm