634E20004C3T
Mfr.Part #
634E20004C3T
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Current - Supply (Max) :
88mA
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
LVPECL
Frequency Stability :
±30ppm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Series :
634P/L
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
200MHz