634E14855C2T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
634E14855C2T
Manufacturer
CTS Corporation
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Oscillators
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
148.5MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
88mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Base Resonator :
Crystal
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Output :
LVPECL
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA