633V15366C3T
Mfr.Part #
633V15366C3T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Current - Supply (Max) :
66mA
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
153.6MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Mounting Type :
14 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
XO (Standard)
Base Resonator :
Crystal
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
633
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Frequency :
153.6MHz