633P20005C3T
Mfr.Part #
633P20005C3T
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
JESD-609 Code :
e4
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Fall Time-Max :
0.7ns
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Output :
LVPECL
Current - Supply (Max) :
88mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Surface Mount :
yes
Operating Frequency :
200MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Rise Time-Max :
0.7ns
Frequency :
200MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Base Resonator :
Crystal
Supply Voltage :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
3.3V