633L2506C2T
Mfr.Part #
633L2506C2T
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Max) :
66mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Base Resonator :
Crystal
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
25MHz