626P1002G3T
Mfr.Part #
626P1002G3T
Description
XTAL OSC XO 10MHZ 3.3V LVPECL
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Mounting Type :
Surface Mount
Fall Time-Max :
Output :
LVPECL
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
ROHS3 Compliant
Number of Terminations :
6
Current - Supply (Max) :
70mA
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency Stability :
±100ppm
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
10MHz
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Supply Voltage :
3.3V
Physical Dimension :
2.5mm x 2.0mm x 1.1mm
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Frequency :
10MHz