626L20003I2T
Mfr.Part #
626L20003I2T
Description
XTAL OSC XO 200MHZ 2.5V LVDS
Symmetry-Max :
55/45%
Physical Dimension :
2.5mm x 2.0mm x 1.1mm
Operating Frequency :
200MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Crystal
Fall Time-Max :
0.7ns
Current - Supply (Max) :
40mA
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
2.5V
Frequency :
200MHz
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm