5SGXMABN3F45I3LN
Mfr.Part #
5SGXMABN3F45I3LN
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA
Length :
45mm
Number of I/O :
840
Not Qualified
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Terminal Form :
Ball
Number of LABs/CLBs :
Organization :
35920 CLBS
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Supply Voltage :
0.85V
Number of Outputs :
840
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Height Seated (Max) :
3.9mm
Tray
Base Part Number :
5SGXMAB
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Width :
45mm
Terminal Pitch :
1mm