5SGXMA3K2F35I2LN
Mfr.Part #
5SGXMA3K2F35I2LN
S-PBGA-B1152
HTS Code :
Organization :
12830 CLBS
RoHS Compliant
Total RAM Bits :
Number of Logic Elements/Cells :
Length :
35mm
Height Seated (Max) :
3.6mm
Number of LABs/CLBs :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Supply Voltage :
0.85V
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Number of Outputs :
432
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Number of I/O :
432
Width :
35mm
Base Part Number :
5SGXMA3
Number of Inputs :
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Terminal Pitch :
1mm