5SGXEB6R3F40I3N
Mfr.Part #
5SGXEB6R3F40I3N
Height Seated (Max) :
3.5mm
Series :
Stratix® V GX
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Qualification Status :
Not Qualified
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Terminal Position :
BOTTOM
Terminal Pitch :
1mm
Total RAM Bits :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2A (4 Weeks)
Organization :
22540 CLBS
Terminal Form :
Ball
Supply Voltage :
0.85V
Surface Mount :
yes
Number of Logic Elements/Cells :
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Packaging :
Tray
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Number of LABs/CLBs :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Length :
40mm
Width :
40mm