591DB156M250DGR
Mfr.Part #
591DB156M250DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CML SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency :
156.25MHz
Base Resonator :
Crystal
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) :
110mA
Series :
Si591
Output :
CML
Type :
XO (Standard)
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±25ppm
Reach Compliance Code :
Compliant
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Datasheets
591DB156M250DGR
Skyworks Solutions, Inc. 591DB156M250DGR
591DB156M250DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD