550CK22M5792DG
Mfr.Part #
550CK22M5792DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 22.5792MHZ CMOS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Frequency Stability :
±100ppm
Packaging :
Strip
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency :
22.5792MHz
Current - Supply (Max) :
98mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Absolute Pull Range (APR) :
±295ppm
Output :
CMOS
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Published :
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Datasheets
550CK22M5792DG
Skyworks Solutions, Inc. 550CK22M5792DG
550CK22M5792DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD