550CJ22M5790DG
Mfr.Part #
550CJ22M5790DG
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSC VCXO 22.5790MHZ CMOS
Manufacturer :
Silicon Labs
Absolute Pull Range (APR) :
±130ppm
Output :
CMOS
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
22.579MHz
Current - Supply (Max) :
98mA
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Factory Lead Time :
4 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA