550BB777M750DG
Mfr.Part #
550BB777M750DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 777.7500MHZ LVDS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Current - Supply (Max) :
108mA
Frequency Stability :
±100ppm
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
Si550
Packaging :
Strip
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency :
777.75MHz
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Datasheets
550BB777M750DG
Skyworks Solutions, Inc. 550BB777M750DG
550BB777M750DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD