550BB122M880DGR
Mfr.Part #
550BB122M880DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±100ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
Si550
Frequency :
122.88MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Current - Supply (Max) :
108mA
Datasheets
550BB122M880DGR
Skyworks Solutions, Inc. 550BB122M880DGR
550BB122M880DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD