545DAA161M132BAG
Mfr.Part #
545DAA161M132BAG
Description
XTAL OSCILLATOR SMD
Output :
CML
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Strip
Frequency Stability :
±20ppm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency :
161.132MHz
Voltage - Supply :
1.8V 2.5V 3.3V