535EL320X2GT5
Mfr.Part #
535EL320X2GT5
Description
XTAL OSC TCXO 32.0MHZ CLPSW
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 2.0mm
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Frequency :
32MHz
Type :
TCXO
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
32MHz
Current - Supply (Max) :
10mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.5mA
Series :
535
Supply Voltage :
3.3V