530GA24M2500DGR
Mfr.Part #
530GA24M2500DGR
Description
XTAL OSC XO 24.2500MHZ CMOS SMD
Si530
Reach Compliance Code :
Compliant
Qualification Status :
Not Qualified
Supply Voltage :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency :
24.25MHz
6-SMD, No Lead
Voltage - Supply :
2.5V
Output :
CMOS
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
88mA
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Factory Lead Time :
6 Weeks
Power Supplies :
2.5V
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Operating Frequency :
24.25MHz